Hakkımızda

Albaksan Otomat Sanayi Tic. A.Ş. 1985 yılından bu güne pirinç ürün imalatı ile yedek parça ve yan sanayi olarak yurt içi ve yurt dışı pazarlara hizmet vermektedir.

Firmamız Isıtma-Soğutma, Beyaz Eşya, Mutfak-Banyo Armatürleri başta olmak üzere bir çok sektörde müşteri istekleri doğrultusunda ürün tasarımı, talaşlı imalat, montaj işlemleri ve yüzey kaplama konusunda uzmanlaşmıştır.

Kalite standartlarımız ISO 9001/ISO 14001/ISO 18001 kalite belgesinin yanı sıra senelerdir hizmet verdiğimiz müşterilerimiz tarafından da onaylanmıştır.

Birinci sınıf hizmet ve yüksek kalite başarımızdaki anahtar noktalardır.

Üretim sürecimiz 4.400 m2 kapalı alanda 15 ton / gün olarak eğitimli ve konusunda uzman kadromuz ile gerçekleşmektedir.

Misyon

İç ve dış müşterileri ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile dünyaya yüksek teknolojili, özgün ürün üreten ve hizmetler sunan, insana ve çevreye duyarlı öncü ve örnek bir şirket olmak.

Vizyon

Ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, ulusal ölçekte sektör lideri olup, uluslararası düzeyde ise faaliyet gösterdiğimiz alanda markalaşarak, kendisini kabul ettirmiş öncü bir şirket haline gelmek.

Değerlerimiz

Doğruluk

İlişkilerimizde her zaman dürüstlüğümüz, yasalara bağlılığımız ve şeffaflığımız yol göstericimizdir.

Müşteri Odaklılık

Tüm müşterilerimize değer verir, onların ihtiyaçlarını anlamaya çalışırız.

Katma Değer Esaslı Çalışma ve Sorumluluk Bilinci

Tüm paydaşlarımıza katma değer sağlamayı hedefler ve faaliyetlerimizin sonuçlarından dolayı onlara karşı sorumluluk hissederiz.

Proaktif Yaklaşım

Sorunlar ortaya çıkmadan, nedenlerini tespit edip, gerekli önlemleri alır, hataların tekrarlanmaması için adil çözümler üretiriz.

Sinerji

Başarıyı yakalamak için birbirimize yardım eder ve çalışanlarımıza gerekli desteği ve araçları sağlayarak pozitif ve ilham verici bir iş ortamı oluştururuz.

Temel İlkelerimiz

  • Paydaş beklentilerine uygun katma değerli ürün ve hizmet
  • İç ve dış müşteri memnuniyetini esas alan katılımcı yönetim
  • İnsana ve çevreye saygı
  • İş ahlakı ve sosyal sorumluluk
  • Sonuç odaklılık

Referansalar